votos: 174 ( un promedio de: 5,00 de 5 )
¡Haz que cada gol cuente! Apuesta y celebra la victoria.

Real madrid 4 barcelona 1

Real Madrid Barcleona: Nejlepší VS Nejhorší, AMAZINGTOKO.ES - najlepší a najspoľahlivejší SK/CZ infoservis FC Barcelona | Novinky o FC. This is the match sheet of the LaLiga game between Real Madrid and FC Barcelona on Sep 19, 1 - 1. Club Atletico de Madrid. Real Madrid CF. 3 - 2. UD Almeria. Real Madrid CF. 4 - 1. FC Barcelona. Minulost. Další. Vše. Domácí. Hosté. SSC Napoli. 1 - 1.

Contenido del artículo:

Real Madrid vs. Barcelona: El Clásico ve španělském Superpoháru

Případně na sebe mohou Real Real madrid 4 barcelona 1 Barcelonou narazit také v různých pohárových soutěžích na domácí i evropské scéně. OnaDnes Příběh Pavly: Manžel mě láká Reeal swingers party, jsem z toho zděšená. Když se Play offs ascenso primera týmy téměř přesně před rokem v Saúdské Arábii o tuto trofej utkaly, vstupovala do zápasu v daleko lepším rozpoložení Barcelona. Ondřej Madid 29 budet minimálně do konce března mimo hru. Když West Ham United uplatnil opci na služby beka Vladimíra Coufala, byl z toho hotový poprask, tedy minimálně v Česku.

Další zápas až v příští sezóně. Finále španělského Superpoháru v saúdskoarabském hlavním městě Rijádu přineslo reprízu finále z minulé sezóny. Znovu se proti sobě postavili Real Madrid, a katalánská Barcelona. Loni skončil jejich vzájemný finálový souboj vítězstvím Barcelony Pro výhru si svěřenci trenéra Xaviho chtěli jít i tentokrát, a obhájit prvenství v této soutěži. Museli se však obejít bez šestice zraněných.

Ztráty však měli i svěřenci Carla Ancelottiho. Samotný zápas pak pro Blaugranas začal naprosto katastrofálně. Jules Koundé v sedmé minutě nezachytil náběh za obranu Viníciuse, kterému do samostatného úniku přihrál Jude Bellingham. Tváří v tvář gólmanu Peñovi udělal brazilský křídelník dlouhou kličku, a po níž již pohodlně uklidil míč do prázdné brány. Bezprostředně poté měli příležitost i hráči Barcelony.

El Clásico online: živý přenos Real-Barcelona

Ferran Torres však patičkou neskóroval. A Real opět trestal. Katastrofální zachytávání náběhů za obranu přišlo Katalánce podruhé v zápase velmi draho již v Po dlouhém sprintu Rodryga v brejku předložil míč před prázdnou bránu opět Viníciusovi, a ten zvýšil vedení svého týmu na Po druhém gólu úřadujícího šampiona Copy del Rey se přeci jen mírně zatáhli na vlastní půli.

Snížit chtěl Ferran Torres, mířil však jen do břevna. Střelu Lewandowského bezprostředně poté Lunin vyrazil na roh. Hned po něm se však již přeci jen povedlo v zápise o utkání vedeným hostům snížit. Na odražený míč si ze vzduchu počkal Lewandowski, a přesným volejem k tyči přeci jen korigoval stav finále.

Přibližně 10 minut před koncem prvního poločasu se obhájci trofeje chtěli hnát za vyrovnáním. Tomu však učinil velkou přítrž stoper Araujo. Ve vlastním vápně stáhl dvougólového Viníciuse, který si sám postavil míč na penaltový puntík, a střelou k tyči opět poslal Real na dvougólového vedení. Do kabin se tak šlo za stavu pro hráče z hlavního města Španělska. Do druhé půle trochu překvapivě nevyrukoval trenér Xavi s žádným střídáním. Po půli si obhájci trofeje sice vytvořili nějaké šance, ale žádnou gólovou příležitost.

Změny pak přišly až Byly však hned 3. Na plac vyběhli João Félix, a 2 odchovanci La Masie. Fermín López, a Lamine Yamal. Kapitánskou pásku od Roberta převzal Ronald Araujo. S odpovědí svěřenci Carla Ancelottiho na snahu o zvrácení vývoje utkání vůbec neotáleli.

Fede Valverde přesným centrem našel třígólového Viníciuse. Ten se snažil přihrát do vápna na Bellinghama, přihrávku však vystihl Jules Koundé. K jeho smůle však přihrál jen na kopačky Rodryga, který přízemní střelou poslal Los Blancos už do třígólového vedení.

Za nedlouho si kapitán Barcelony Araujo spletl kotník třígólového Viníciuse s míčem, a druhým žlutým faulem na stejného hráče se poroučel do sprch. Tímto řekl defacto sbohem jakýmkoliv snahám svého týmu o obhajobu.

Kapitánská páska se tak opět po deseti minutách stěhovala. Zápas jako kapitán Barçy dohrál Frenkie de Jong. Od červené karty se zápas již víceméně dohrával. Real si pohodlně šel za první trofejí v sezóně, a oslabená Barcelona již nebyla schopna vzdorovat. Finále Superpoháru tak po tragickém výkonu Barcelony naprosto ovládli hráči Realu Madrid.